Yurt dışında büyümek, e-ihracat yapmak için Amazon ve AliExpress yurt dışı pazaryerlerinde yer almak istiyorsanız Ingage Pazaryeri Servisleri, sizi bu amaçlarınıza ulaştırıyor.

Amazon ve AliExpress Danışmanlığı Nedir?

Amazon ve AliExpress danışmanlığı kapsamında, her hedef ülkeye, markanın yer aldığı kategorilere ve seçilen pazaryeri platformuna özel, pazar, kategori ve tüketici eğilimleri araştırması ile marka bilinirliği ve kimliği yaratmaktan başlayan, lansman ve stratejik büyüme planlamaya kadar uzanan yolculukta; Ingage, bütüncül yaklaşımıyla markaların yanında yer alıyor.

Ingage, Amazon ve AliExpress Danışmanlığı ile Ne Sağlar?

Koç Topluluğu ve WPP gibi iki büyük uluslararası gücü bir araya getiren Ingage, mevcut yapısı ve sektörel yetkinlikleri sayesinde, yurt dışına ihracat yapan tüm markalar için gerekli, strateji ve iş geliştirme ile performans ve medya satın alma alanlarında uzman kadrosuyla hizmet veriyor.

Böylelikle markalar Amazon ve AliExpress gibi yurt dışı pazaryerlerindeki varlıklarının yönetimi ve diğer tüm yurt içi – yurt dışı dijital pazarlama faaliyetleri için ayrı ayrı ajanslarla çalışmak yerine, bu çalışmaları Türkiye’den ve tek merkezden, pürüzsüz bir pazarlama iletişimi tutarlılığı içerisinde koordine edilebiliyor.

Yurt Dışı E-Ticaret Stratejik Planlama

Kategorinizi tüm yurt dışı Amazon marketlerinde ve AliExpress'de yaptığımız ön araştırma sonrasında Kategorinin kazancını ve müşteri talebini analiz ederek, e-ihracata hangi pazaryerlerinde ve hangi ülkelerde başlamanız gerektiğini tespit ediyoruz.

Amazon ve AliExpress'deki fırsatları değerlendiriyor ve markanızı yurt dışında e-ihracat ile büyütmeniz için bir yol haritası çıkarıyoruz.

E-ihracat Büyüme Planlama

Türkiye'nin; gerek üretim kapasitesi ve fiyatlarda rekabetçi olabilmesi, gerekse Avrupa'ya lojistik avantajı sayesinde, global e-ticaret pazarında kendine yer bulması mümkün. Buna ürün kalitesini de eklediğinizde, gerekli yatırım ve doğru stratejiyle yurt dışı pazarları Türk markaları için yüksek potansiyel barındırıyor.

Biz de Ingage olarak, her ülke pazarının farklı dinamikleri olması sebebiye ilgili ürün kategorilerinde pazar ve pazaryeri araştırması yaparken, pazarlardaki talebi ve rekabeti de önceden ölçerek bir giriş ve büyüme stratejisini sizler için belirliyoruz.

Medya Planlama ve Hesap Yönetim Danışmanlığı

Toplam dijital pazarlama bütçenizi, Amazon içi ve dışı reklamlarla planlıyor, bunu yaparken de Amazon'daki satışlarınızı merkeze alıyoruz.

Google, Facebook, Programatik ve Amazon reklam bütçenizin tek merkezden yönetilmesi sayesinde, harcamalarınızın çok daha optimum olmasını sağlıyoruz.

AliExpress Operasyonel Planlama

AliExpress, hali hazırda e-ticaret operasyonu bulunan Türk markaları için eşsiz bir fırsat içeriyor.  Yıllardır Çin'den ürün satın almak için tüm dünyada kullanılan bir platform olan AliExpress son iki yıldır, Türk satıcıların da tüm dünyaya satış yapmasına imkan sağlıyor.   

Ürün Liste Optimizasyonu

Ürün sayfalarınızı Amazon A9 algoritmasına en uygun şekilde optimize ediyor, hedef kitlenizi merkeze alan genişletilmiş içeriklerle dönüşüm oranınızı maksimize ediyoruz. Böylelikle organik satışlarınızı artırarak reklam bütçenizi en verimli şekilde kullanmanızı sağlıyoruz.

Yurt Dışı Pazarlarda Kullanıcı Davranış Analizi

Marka kimliğinizi, ürünlerinizi ve fiyatlarınızı, seçilen pazardaki müşteri talebine ve eğilimlerine göre düzenlemenize yardımcı oluyoruz. Böylelikle markanızın yurt dışı pazarlara doğru bir şekilde girmesini sağlıyoruz.

Amazon ve AliExpress Danışmanlığı için Teklif Alın

En büyük farkımız, markalarımızın yurt dışı strateji geliştirme ve dijital pazarlamasını, pazaryerlerindeki satışlarını merkeze alarak planlayabilmemiz. Markanızı yurt dışına açmak ve tüm dünyaya satmak için iş ortağınız olmaya hazırız!

Teklif Al

Teklif almak için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz