Sosyal medya kullanımının günümüzde gitgide yaygınlaşması ile birlikte bu platformlar üzerinden paylaşılan linkler, site dışı SEO çalışmalarına büyük oranda yön veriyor. Ingage olarak web sitenizin popülerliği ve itibarına doğrudan etkide bulunan site dışı SEO teknikleri konusunda optimizasyon çalışmalarınızı, uzman ekibimizle sizin adınıza yönetiyoruz.

Site Dışı SEO Nedir?

Site dışı SEO (Off-Site SEO), arama motorlarında sıralamanızı yükseltmek için kendi web siteniz dışında yapılan çalışmaları kapsar. Diğer web sitelerinde sitenize verilen linkleri yöneterek sitenize doğrudan trafik çekebilir ve arama motorları tarafından referans kabul edilme olasılığınızı artırabilirsiniz. Kendi web siteniz haricindeki kaynaklardan alınan her türden referans ve tavsiye bağlantılarını site dışı SEO çalışmaları altında konumlandırabiliriz.
 

Ingage Site Dışı SEO Çözümleriyle Ne Sağlar?

Fark yaratan site dışı SEO uygulamalarımızla markanızın dijital dünyada güvenilir ve sağlam bir yer edinmesine katkıda bulunuyoruz. Fayda sağlayacak, kaliteli backlink kazanımına yönelik çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Sonrasında aldığımız geri dönüşlerin denetimini sağlayarak stratejimize yön veriyoruz. Sizin adınıza düzenli olarak arama motoru sonuç sayfalarını kontrol ediyor ve marka itibarını zedeleyebilecek zararlı içeriklerin yönetimini yapıyoruz.

Bu doğrultuda aşağıda verdiğimiz hizmetlerin bazılarını bulabilirsiniz: 

Sosyal İmleme
Blog Çalışmaları İle Link Kazanımı
Dizin ve Forumlar Üzerinden Link Kazanma
Misafir Blogging
Arama Motoru Sonuç Sayfası İtibar Yönetimi
 

Site Dışı SEO Hizmeti Özelinde Kullanılan Araçlar ve Partnerler

Site dışı SEO çalışmalarında tercih edilen araçlar, başarıya ulaşma noktasında büyük öneme sahip. Biz de bu alanda fark yaratmanızı sağlayacak partnerlerle iş birliği yapıyoruz.

Ahrefs: Rakiplerinizin arama motorlarında neden üst sıralara yükseldiğini Ahrefs ile kolayca analiz edebilirsiniz. Bu alanda dünyanın önde gelen markaları tarafından tercih edilen Ahrefs, sağladığı içgörüler sayesinde dijital dünyada yol haritanızı çıkarmanıza destek olur.

Ahrefs tarafından kullanıcılara sağlanan hizmetler: 

Site Explorer
Content Explorer
Ahrefs Keyword Explorer
Rank Tracker
 

Site Dışı SEO Hizmetleri İçin Teklif Alın

Site dışı SEO alanında başarı hikayenizi 100% dijital hizmetler ile kurulmuş ajansımız ile oluşturmak için iletişim sayfamızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Teklif Al

Teklif almak için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz