SEO çalışmalarında web sitelerinin teknik olarak arama motoru algoritmalarına uygunluk derecesi de bu sıralamalardaki konumlarınıza doğrudan etki ediyor.

Teknik SEO Nedir?

Teknik SEO, web sitelerinin çok sayıda teknik kriter göz önünde bulundurularak incelenmesini ve sitenizin alt yapısının arama motorlarının teknik kriterlerine uygun hale getirilmesini kapsar.

Teknik SEO ile sitenizin arama motorları tarafından belirlenen yönergelerle uyumlu çalışması amaçlanır. Bu sayede yapılan aramalar sonucunda daha fazla ziyaret elde etmeniz ve arama sonuç sayfalarında sıralamanızın yükselmesi sağlanır.

Sitenizin hızı, sunduğunuz içeriklerin kullanıcılar tarafından kolaylıkla ulaşılabilir olması sitenizin teknik performansına dair ipuçları verir. Teknik açıdan güçlü bir web sitesi ile kullanıcılara rahat ve hızlı bir deneyim sunabilirsiniz. Bu sayede arama motorlarındaki konumlarınızı iyileştirerek daha fazla kullanıcıya ulaşma şansını yakalarsınız.
 

Ingage Teknik SEO Çözümleriyle Ne Sağlar?

Markalarımıza dijital dünyada yol gösterirken, site içi SEO çalışmalarının yanında teknik SEO çalışmalarıyla da web sitenizin mevcut altyapısında bulunan teknik sorunların giderilmesini sağlıyoruz. Yapılan çalışmalar sonucunda arama motorları web sitenizi daha rahat ve hızlı bir şekilde tararken önemli sayfalarınızın tamamının dizine eklenmesini amaçlıyoruz.

Ingage olarak verdiğimiz teknik SEO hizmetleri ile web sitenizin genel performansının iyileştirilmesini ve hızının artırılması için optimizasyon çalışmalarınızı yürütüyoruz. Düzenli yaptığımız teknik taramalar ile SEO iyileştirme adımlarını çıkarırken web sitenizin güvenlik ve gizlilik gibi temel gereksinimlerinin de tamamlanmasını sağlıyoruz.
 

Teknik SEO Hizmeti Özelinde Kullanılan Araçlar ve Partnerler

Web sitenizin kullanıcıların gözünden nasıl göründüğünü anlamak ve daha iyi bir performans için gerekli adımları oluşturmak amacıyla global ölçekte kabul görmüş çeşitli araçlar kullanıyoruz:
  • DeepCrawl
  • OnCrawl
  • Google Search Console
  • Google PageSpeed Insights
  • Gtmetrix

Teknik SEO Hizmetleri İçin Teklif Alın

Siz de deneyimli ekibimizle birlikte çalışarak markanızın ihtiyaçlarına yönelik teknik SEO hizmeti almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Teklif Al

Teklif almak için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz