Ingage Dijital Pazarlama Hizmetleri A.Ş. olarak, gelişim hedeflerimize paralel büyüyen organizasyon yapımızla hizmet alanlarımızı genişletebilmek, bölgesel fırsatları değerlendirmek adına Koç Holding ve WPP ortaklığı ile 2018 yılında kurulduk.

Biz Kimiz?

Uzman kadromuz ve ‘One Stop Shop’ yaklaşımımızla; strateji, veri ve teknolojiden beslenerek tüm dijital pazarlama hizmetlerini tek bir noktadan anahtar teslim müşterilerimize sunuyoruz. Son teknolojileri tüm servislerimize entegre ederek dijital pazarlama hizmetlerinin tümünde en yenilikçi ve en yaratıcı yöntemlerle danışmanlık veriyoruz.

Medya planlama, arama motoru optimizasyonu, görüntülü reklam, mobil pazarlama, video pazarlaması, sosyal medya pazarlaması, influencer pazarlama, sosyal medya yönetimi, içerik pazarlaması, DMP, web analizi, müşteri analizi, yaratıcı çözümler ve web sitesi çözümleri ile dijital pazarlamaya dair tüm alanlarda müşterilerimize hizmet sağlıyoruz.

Koç Holding bünyesindeki ZER Merkezi Hizmetler A.Ş. içerisinde yıllar boyunca yürüttüğümüz ve bugün Ingage olarak sunmaya devam ettiğimiz hizmetlerimiz ile dijital pazarlama alanında başarı ve tecrübe kazanmış ekibimizin titizlikle uyguladığı yaratıcı, yenilikçi fikirleri sayesinde sayısız ödüle sahibiz.

Yurt dışı pazarlarda edindiğimiz tecrübelere her gün yenilerini ekleyerek ve hem yurt dışı hem de yurt içi ortaklarımız sayesinde yeni bağlantılar kurarak küreselleşme hedeflerimize daha fazla yaklaşıyoruz. 100’den fazla ülkede hizmet veren WPP ile ortaklığımız sayesinde hem yurt içi hem de yurt dışı bölgesel fırsatları değerlendirerek uzmanlık alanlarımızı da genişletiyoruz.

Yıllardır bizimle birlikte büyüyen organizasyon yapımız içerisinde yer alan alanında uzman, sertifikalı, disiplinli ve çalışkan ekipleri ile müşterilerimizin dijital pazarlama sorunlarına yaratıcı çözümler bulmaya devam ediyoruz.

Sahip olduğumuz tecrübeleri, hizmet ağını ve yenilikçi teknolojilerimizi hizmetinize sunarak markanız için yaptığınız yatırımlarınızı en doğru şekilde değerlendirmek, dijital pazarlama alanında yenilikçi ve yaratıcı çözümlerimizle iz bırakmak ve ortak hedeflerimize birlikte yürümek için buradayız.

Teklif Al

Teklif almak için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz