2011 yılında Koç Holding Merkezi Satın Alma Şirketi ZER Merkezi Hizmetler A.Ş. içerisinde Medya Hizmetleri altında Dijital Pazarlama Hizmetleri Birimi olarak kurulduk.
Kuruluşumuzdan bu yana Koç Holding şirketleri adına medya satın alma ve dijital pazarlama hizmetlerini yürütürken profesyonel ve özverili çalışma yapımızla hızla büyümeye devam ettik.

2014 yılında ZER A.Ş. içerisinde Medya Hizmetleri altında müdürlük haline gelerek dijital medya planlama ve satın alma kategorisindeki tüm hizmetleri vermeye başladık. Koç Holding şirketleri bünyesinde sahip olduğumuz birçok marka için dijital pazarlama stratejilerini başarılı bir şekilde sürdürürken iş ortaklarımızın da dijital dünyadaki varlığının büyüyüp gelişmesini sağladık. Birçok farklı kategori ve sektör için dijital pazarlama hizmetleri sunarken uzman kadromuzun farklı sektörlerdeki deneyimini ve bağlantılarını artırdık.

2018 Temmuz ayında büyüme hedeflerimize paralel olarak hizmet alanlarımızı genişletebilmek ve bölgesel fırsatları değerlendirebilmek adına Koç Holding ve WPP ortaklığı ile kurularak Ingage çatısı altında hizmet vermeye devam ediyoruz.100’den fazla ülkede hizmet veren İngiltere merkezli WPP ile ortaklığımız sayesinde hem yurt içi hem de yurt dışında yeni tecrübeler kazanıyoruz. Her biri alanında uzman, disiplinli ve özverili kadromuz ile dijital pazarlama alanında hedeflerimiz doğrultusunda hızla büyüyerek ajansımıza sürekli yeni referanslar ekliyoruz.

Çevik, yaratıcı ve profesyonel organizasyon yapımız ile teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek müşterilerimize dijital pazarlama alanında modüler veya çoklu çözümler sunuyoruz.

Teklif Al

Teklif almak için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz