Dünya çapında milyarlarca, Türkiye’de de 50 milyondan fazla kişinin aktif olarak kullandığı sosyal medya platformları her geçen gün daha fazla öneme sahip olarak markaların da dikkatini çekiyor ve markalar bu platformlarda sosyal medya pazarlaması ile kendilerine bir kimlik oluşturarak yer alıyor.

Sosyal medya pazarlaması da, müşteri deneyimlerinin dijital ortama yansımasıyla kaçınılmaz bir hal alıyor.

Sosyal Medya Reklamcılığı Nedir?

Sosyal Medya reklamcılığı sunduğunuz ürün veya hizmetlerinizi sosyal medya platformları aracılığıyla müşterilerinize duyurmanıza ve hedef kitlenize farklı kanallar üzerinden ulaşmanıza yardımcı olan stratejiler bütünüdür. Bloglar, forumlar, Instagram, Facebook, Twitter, LinkedIn gibi günümüzde birçok farklı sosyal medya platformu da ülkemizde her geçen gün artan kullanıcı sayısıyla kullanıma açık. Üstelik bu platformlar ücretsiz ve kullanıcılarına iyi vakit geçirme vaatleri sunuyor. Bu avantajlardan yararlanmak isteyen markalar da sosyal medyayı bir çeşit pazarlama kanalı olarak kullanmaya başlıyor. Böyle bir ekosistemde markaların sosyal medya kanalları aracılığıyla reklam faaliyetlerini sürdürmesi bu alanda da bilinirliğini ve görünürlüğünü korumasına olanak tanıyor.
 

Ingage Sosyal Medya Reklamcılığı Çözümlerinde Ne Sağlar?

Ingage’de markanız için en uygun sosyal medya pazarlama stratejilerini belirliyor ve bu stratejilere göre sosyal medya reklamlarınızı kurguluyoruz. Profesyonel ekibimizce gerçekleştirdiğimiz sosyal medya pazarlama faaliyetlerinin yanı sıra markanızın sosyal medya yönetimi için de ihtiyaç duyduğunuz tüm hizmetleri tek bir noktadan size sunabiliyoruz.
 

Sosyal Medya Reklamcılığı Hizmetleri İçin Teklif Alın

Dijital medya ve pazarlama alanında hizmetler sunarken; geçmişteki başarılarımız, uzman kadromuz ve veriye dayalı strateji prensibimiz ile hareket ederek markanızı sosyal medya platformlarında da başarıya ulaştırıyoruz. Sosyal medya pazarlaması konusunda danışmanlık almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Teklif Al

Teklif almak için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz