Dijital çağın ücretli reklamcılık çözümleri eskisinden daha çeşitli, daha eğlenceli ve daha interaktif. Bugünün ücretli reklamları; çevrim içi ve çevrim dışı kanalların medya planlaması, satın alımı, güvenli yayının gerçekleştirilmesi ve gerçekleşen yayınların sağlamasının yapılması hizmetlerini kapsıyor. Geçmişte yalnızca televizyon ve radyo reklamları, basılı reklamlar ve billboardlar gibi geleneksel medyadan ibaret olan ücretli medya çözümleri bugün; arama motoru reklamcılığı, sosyal medya reklam yönetimi, performans pazarlama, görüntülü reklam, video pazarlama, mobil ve masaüstü dijital platformların satın alımının gerçekleştirilmesi gibi hizmetleri içerir.

Ücretli Reklamcılık Nedir?

Şirketlerin pazarlama hedeflerinde başarıya ulaşmasını amaçlayan ücretli medya (paid media) çözümleri, markaların tüketici ve hedef kitleyle buluşmasının en direkt yolu. Kontrolün tamamen reklam verenin elinde oluşu; etkileşimin mecraya ve talebe göre çeşitlendirilmesi, uygulanabilmesi ve sonuçların net bir biçimde ücretli reklamcılığın kolaylıkla ölçümlenebilmesine olanak tanır. Ücretli medya; sahip olunan, kazanılmış ve paylaşılan medyadaki trafiği artırmanın ve hedef kitleyi markanın mesajıyla buluşturmanın da en etkin yoludur.

Ücretli medya çözümlerinin başarıya ulaşmasında bir diğer önemli nokta ise markanızın vermek istediği mesajın TV'den sosyal medya ve arama motoru reklamlarına tüm mecralarda birbiriyle örtüşmesi. Facebook, Instagram, Twitter veya LinkedIn gibi platformların kullanıcıları ve dinamikleri ne kadar farklı olursa olsun markanın sosyal medyada yer alan tüm mesajlarının birbirini desteklemesi gerektiğine inanıyoruz. Medya planlamasına bağlı olarak ücretli reklamcılık, bazen görüntülü reklam bazen sosyal medya reklamı bazense arama motoru reklamıyla paylaşılan ve sahip olunan medyaya ilham vermeli, deyim yerindeyse öncülük etmeli. Böylece satın alınan medya dinamo etkisi yaratarak kazanılmış, paylaşılan ve sahip olunan medyayla birlikte çalışır. Bu ise reklamınızın gücünü dolayısıyla markanızın görünürlüğünü artırır.
 

Ingage, Ücretli Medya Çözümleri ile Ne Sağlar?

Ücretli medya çözümlerimizle markanıza tüm online ve offline alanlarda görünürlük, hız, ölçeklenebilirlik ve ölçümlenebilirlik sağlıyoruz. ‘One-stop-shop’ anlayışıyla tüm dijital hizmetleri bir arada, anahtar teslim şekilde sunuyoruz. Geleneksel medyanın dinamiklerine ve geçirdiği dönüşüme dijital gözlüklerle bakarak medya planlama ve satın alma, performans pazarlama ve ölçümleme hizmetlerimizi bu doğrultuda şekillendiriyoruz. Teknolojinin öncülüğü ve verilerin ışığında sunduğumuz dijital odaklı ‘smart’ çözümlerle müşterilerimize stratejik danışmanlık veriyoruz. Hedeflerinizin doğru tanımlaması ve onlara ulaşmanız için dijital bir yol haritası çiziyor; markanızı bilgi, teknoloji ve güvenle geleceğe taşıyoruz.
 

Ücretli Reklamcılık Özelinde Kullandığımız Araçlar & Partnerler

  • Facebook Business Manager
  • Twitter Ads Manager
  • Doubleclick Campaign Manager
  • Doubleclick Bid Manager
  • Google Ads
  • Display & Video 360
  • Search Ads 360
  • Yandex Direct
  • Taboola
  • Adform
Partnerlerimiz arasında Google, Facebook, Twitter, Adjust, Criteo, Taboola, Adform, Yandex, Demirören Medya, Turkuvaz Medya, Doğuş Medya, Sahibinden, Adcolony, Spotify ve LinkedIn yer alıyor. Partnerlerimizle birlikte markanıza ücretli medya hizmeti sunarken markanız için en doğru planlamayı yapmanızı sağlıyoruz.
 

Ücretli Reklamcılık Hizmetleri İçin Teklif Alın

Dijital medya ve pazarlama alanında hizmetler sunan Ingage; geçmişteki başarıları, uzman kadrosu ve bilimsel yaklaşım prensibiyle hareket ederek başarı odaklı çalışmaktadır. Deneyimli ekibimiz sayesinde markanızın mesajını en etkin biçimde hedef kitleyle buluşturacak ücretli medya konusunda danışmanlık almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Teklif Al

Teklif almak için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz