Mobil cihazlarda yapılabilen iş oranı arttıkça, kullanım oranları da doğrusal olarak artıyor. Grafik düzenlemeden fotoğraf çekimine, bankacılık işlemlerinden Excel dosyaları oluşturmaya kadar masaüstü cihazlarda yapabildiğimiz birçok şeyi mobil cihazlarda yapıyoruz.

Mobil Pazarlama Nedir?

Markalarımızın müşterileri ile iletişime geçmek için masaüstü cihazlar yerine mobil cihazları tercih etmesi, mobil uygulamalar kullanmak istemesi mobil pazarlama ihtiyacını doğuruyor. Ingage olarak bu ihtiyacı karşılamak adına mobil reklamcılık kanallarını kullanarak tüketicileri harekete geçirecek bütün marka çalışmalarınızı mobil pazarlama kapsamında gerçekleştiriyoruz.

Her zaman erişilebilir olan mobil cihazlarda müşterinize ulaşmayı amaçladığımız mobil pazarlama stratejilerimiz ile müşterinizle birebir sesli ve görüntülü iletişim kurma olanağı yaratıyoruz.
 

Mobil Reklamcılık Türleri

Müşterilerinize kısa mesaj (SMS pazarlama) ile ulaşmak dışında birçok mobil reklamcılık türü mevcuttur.
 • SMS
 • Uygulama tabanlı pazarlama
 • Konum tabanlı pazarlama
 • QR kodları
 • Mobil arama motorları ve mobil görsel reklamlar

Ingage Mobil Reklamcılık Çözümlerinde Ne Sağlar?

Doğru ölçüm yapmak ve tüketicilerin mobil cihazlar özelindeki hareketlerinin doğru takip edilebiliyor olması, iletişim hedeflerine ulaşmada çok büyük önem taşıyor. Türkiye'nin en önemli markalarından birçoğunun mobil altyapısının hayata geçirilmesi ve kampanyalarının en doğru şekilde yönetilmesinde edindiğimiz tecrübeler ve global/ulusal partnerlerimiz ile yakın çalışma alışkanlığımız, mobil pazarlama çözümlerindeki uzmanlığımızı sağlıyor.

‘One stop shop’ yaklaşımıyla tüm dijital pazarlama hizmetlerini anahtar teslim olarak sunarken teknolojiyi tüm servislerimize entegre ederek mobil pazarlama konusunda da danışmanlık sağlıyoruz.
 

Mobil Pazarlama Hizmeti Özelinde Kullanılan Araçlar ve Partnerler

 • Doubleclick Campaign Manager
 • Doubleclick Bid Manager
 • Google Ads
 • Display & Video 360
 • Taboola, Adform
 • Facebook Business Manager
 • Twitter Ads
 • Adjust
Ayrıca partnerlerimiz arasında Google, Criteo, Taboola, Facebook, Adjust, Adform, Yandex, Demirören Medya, Turkuvaz Medya, Doğuş Medya, Sahibinden yer alıyor. Güçlü partnerlerimizle birlikte markanızın mobil pazarlama konusunda etkili bir iletişim yapmasını sağlıyoruz.
 

Başarı Hikâyeleri

Online satışları artırma ve mobil kullanıcı deneyimini optimize etme amacıyla Koçtaş ile birlikte yürüttüğümüz çalışmalarda hazırladığımız mobil reklamcılık stratejileri sayesinde Koçtaş duyarlı tasarıma geçti, internet sitesi tasarımında kullanıcı dostu iyileştirmeler yaptı ve mobil reklam bütçesini artırdı. Bu çalışmalar sonucunda da Adwords’den gelen mobil ziyaret sayısını yaklaşık %320 oranında artırdı. AdWords alışveriş kampanyalarından elde ettiği geliri %567 arttırırken internet sitesinden ürün satışını %45 artırdı.
 

Mobil Pazarlama Hizmetleri İçin Teklif Alın

Dijital medya ve pazarlama alanında hizmetler sunan Ingage; geçmişteki başarıları, uzman kadrosu ve bilimsel yaklaşım prensibiyle hareket ederek başarı odaklı çalışmaktadır. Deneyimli ekibimiz sayesinde mobil pazarlama dinamikleri analiz ediyoruz ve markanızın doğru iletişimi yapmasını sağlıyoruz. Mobil reklamcılık konusunda danışmanlık almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Teklif Al

Teklif almak için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz