Ham verilerin işlenerek markanızın dijital pazarlama stratejisine katkı sağlayacak çıktıların elde edilmesini sağlayan data analizi günümüz teknoloji dünyasında kurumların faydalanması gereken bir yöntem olarak ön plana çıkıyor.

Veri Analizi Nedir?

Veri analizi, markanızın faaliyet gösterdiği alanlardaki kâr-zarar oranlarını ortaya çıkarmasının yanı sıra gelecekte nasıl yol almanız gerektiği konusunda da fikir verici bir rol oynuyor.

Çoğu zaman markanızın dijital pazarlama stratejisine yön veren veri analizi, gelecekle ilgili net bir çerçeve çizebilmenizi de sağlar. Bu sayede hedeflerinizi revize edebilirken, gelecekte daha başarılı adımlar atma fırsatı yakalayabilirsiniz.

Data analizi; teknolojinin gelişmesi ile birlikte, ‘big data’ şeklinde adlandırılan büyük verilerin meydana getirdiği yeni dünyanın da yükselen değeri olarak ön plana çıkıyor.
 

Veri Analizinin Amacı

Veri analizi ile markanız tarafından geçmiş dönemde gerçekleştirilen çalışmaların markanıza sağladığı faydayı rakamlarla ifade etmeyi amaçlıyoruz. Elde ettiğimiz verileri değerlendirmek aynı zamanda markalarımıza gelecek projelerinde doğru medya stratejilerini geliştirme fırsatı sunuyor.
 

Ingage Veri Analizi Çözümlerinde Ne Sağlar?

Doğru ve etkili yapılan veri analizinin markalara sağladığı katkının farkındayız. Veri analizi hizmetlerimiz ile fayda odaklı kararlar verme, hedef kitlenizden alınan geri dönüşleri okuyabilme, etkili pazarlama stratejileri oluşturabilme, verimliliği artırma ve işletme gelirlerinde artış sağlama gibi hedeflere ulaşmanıza olanak tanıyoruz.
 

Veri Analizi Hizmetleri Özelinde Kullanılan Araç ve Partnerler

Teknolojiyi tüm servislerimize entegre ederek sunduğumuz veri analizi hizmetleriyle hedeflerinizi gerçekleştirmenize destek oluyoruz. Bu alanda önde gelen iş ortaklarıyla çalışarak markanız için fark yaratan uygulamalara imza atıyoruz. Yararlandığımız araçlar ve partnerlerimiz:
 
  • Oracle
  • Google
  • Facebook
  • Adform
 

Veri ve Analiz Hizmetleri İçin Teklif Alın

100% dijital hizmetlerle kurulmuş ajansımızda veri analizi uygulamalarımızla markanıza değer katan çözümler sunuyoruz. Dijital medya ve pazarlama alanında yenilikçi bir anlayışı benimsiyor, teknolojiyi tüm servislerimize entegre ediyoruz. Data ve analiz hizmetimizden yararlanmak için iletişim sayfamızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Teklif Al

Teklif almak için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz