CMS sayesinde web sitenizin tüm içeriklerini aynı kanal üzerinden yönetebilir, site içi SEO faaliyetlerinizi rahatlıkla yürütebilirsiniz. Yazı, görsel, ses ve video gibi içeriklerin tamamını tek bir platformdan düzenleyebilirsiniz.

CMS (İçerik Yönetim Sistemi) Nedir?

İçerik yönetimi sistemi, herhangi bir web sitesinde bulunan içerikleri yönetmeye olanak sağlayan programdır. Günümüzde dünya çapında pek çok şirket tarafından tercih edilen bu sistem, kullanıcılarına pek çok aşamada büyük kolaylık sağlar.

Küresel ölçekte bazı şirketler tarafından da kullanılan CMS üzerinde birden fazla kullanıcı aynı anda değişiklik gerçekleştirebilir, bu sayede yeni içerikler kolayca siteye eklenebilir.

CMS kullanımını olmadan internet sitelerinde yer alan içeriklerin düzenlenmesi çok daha zor olur ve uzun süreler gerektirir. Bu zorlukları aşmak adına geliştirilen CMS ile günümüzde artık içerik yönetimi son derece kolay.
 

Ingage CMS Çözümleri ile Ne Sağlar?

Stratejik ve teknolojik liderlik ile müşterilerine stratejik danışmanlık sağlayan ajansımızda müşterilerimizin içerik yönetimi süreçlerine rahatlık ve hız kazandırıyoruz.

CMS kullanımının markalara sunduğu avantajlar:

CMS ile içerik yönetimi kolaylaşır ve anlık olarak gerçekleştirilebilir. Aynı zamanda sistem sayesinde, site içi SEO faaliyetlerinizi de zorlanmadan yürütebilir, hedef kitlenize daha rahat ulaşabilirsiniz.

Farklı ekipler halinde kontrol edilebilme özelliği sayesinde CMS üzerinden çoklu giriş yapabilir, böylece web sitenizi her an güncel tutabilirsiniz. Tüm bunların yanı sıra CMS kullanarak, web geliştirme süreçlerinizde olası risklere karşı site güvenliğinizi de sağlayabilirsiniz.
 

CMS Hizmeti Özelinde Kullanılan Araçlar ve Partnerler

Marka ihtiyacına göre modüler veya hibrit çözümler sunarak CMS hizmetlerimizle içerik yönetimi sürecine kolaylık ve hız getirmeyi amaçlıyoruz. Alanında uzman ekibimizle uluslararası arenada kabul görmüş, popüler içerik yönetimi platformlarının gücünden faydalanıyoruz. Partnerlerimiz ve kullandığımız araçlar:

Kentico: Kentico; bünyesinde ASP.NET, web siteleri, intranet-extranet projeleri, online alışveriş platformları ve topluluk siteleri oluşturma özelliklerinin tamamını barındırıyor. Toplamda 84 ülkede 7 binden fazla kullanıcıya sahip Kentico, Microsoft Azure ile de uyumlu olmasıyla ön plana çıkıyor. Sistem sayesinde içeriklerinizi kolayca yönetebilir, markanızı ileri taşıyan uygulamalara imza atabilirsiniz.

Adobe: Web sitesi geliştirme ve kodlama üzerine çalışan sistemden yararlanarak aynı zamanda Adobe Dreamweaver ile birden fazla uygulamayı düzenleme şansına da sahip olabilirsiniz. Macromedia tarafından üretilen CMS platformu, Adobe tarafından satın alınmasıyla günümüzde Adobe Dreamweaver adını taşıyor.

Sitecore: Danimarka kökenli Sitecore, kullanıcılarına web içeriği yönetimi ve çok kanallı pazarlama otomasyonu yazılımı sağlama gibi alanlarda hizmet veriyor. Günümüzde yüzlerce şirket tarafından kullanılan sistem; geliştirilmiş kişiselleştirilebilme özelliği, mobil istemci desteği ve çok sayıda modülü ile ön plana çıkıyor.

Magnolia: Açık kaynaklı bir içerik yönetim sistemi olarak bilinen Magnolia, İsviçre merkezli Magnolia International Ltd. tarafından piyasaya sürülen bir sistem. Kullanıcı dostu arayüzü ile beğeni kazanan Magnolia sayesinde web içeriklerinizi kolayca yönetebilir, bu sayede dijital kimliğinizin oluşmasına da katkı sağlayabilirsiniz.

Progress: Büyük oranda genişletilebilir, yüksek performanslı ve kullanımı kolay içerik yönetimi sistemleri arasında öne çıkan Progress ile içerikleriniz üzerinde tamamen kontrol sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda Progress Sitefinity Cloud tarafından yönetilen hizmetler, modern CI/CD süreci ve araçları; yüzde 99,9 kullanılabilirlik güvencesi ve 7/24 destek hizmeti sunuyor.
 

İçerik Yönetim Sistemi (CMS) Hizmetleri İçin Teklif Alın

100% dijital hizmetler ile kurulmuş ajansımızda, içerik yönetimi sürecini kolaylaştıran çözümler sağlıyoruz. Veriye dayalı stratejiyi benimsemiş ekibimizle tanışmak ve web sitenizi kolay bir şekilde yöneterek marka hedeflerinize ulaşma konusunda destek almak için iletişim sayfamızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Teklif Al

Teklif almak için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz