Web Geliştirme Nedir?

Dijital dünyada kullanıcı deneyimine yön veren kavramlar arasında sayılan web geliştirme, özellikle internetin ilk dönemlerine kıyasla günümüzde çok daha geniş bir çalışma alanını kapsar. Markaların front-end, back-end, mobil uygulama ve genel olarak web sitesi yazılımı hizmetlerinin tümünü web geliştirme kategorisine dahil etmek mümkün.

Çoğu zaman farkında olmasak da gündelik yaşamımızın neredeyse her anında bir web geliştirme örneğiyle karşı karşıyayız. Hızla değişen koşullar ise web sitelerinin sürekli revize edilme ihtiyacını beraberinde getiriyor. SEO uyumlu web siteleri ile web sitelerinin arama motorlarına uygun hale getirilmesi sayesinde web geliştirme, aynı zamanda son derece dinamik çalışma alanlarından.

Ingage Web Geliştirme Çözümleri ile Ne Sağlar?

Ingage’de, trendlere hâkim ekibimizle web geliştirme alanında markanıza yenilikçi çözümler sunuyoruz. Müşterilerimize, web ve mobil varlıkları konusunda tasarımdan yazılıma kadar tüm süreçlerde destek oluyoruz. Dünya genelinde kabul görmüş, yazılım dili ve teknolojik altyapı sağlayıcılarıyla çalışarak bu alanda gerçekleşen gelişmeleri yakından takip ediyoruz.

Kullanıcı deneyimine önem veriyor, standartların ötesine geçen ve markanız için değer yaratan projeleri hayata geçirmeyi hedefliyoruz.
 

Web Geliştirme Hizmeti Özelinde Kullanılan Araçlar ve Partnerler

‘One-stop-shop’ yaklaşımıyla tüm dijital pazarlama hizmetlerini anahtar teslim sunan ajansımızda tasarım ve yazılım süreci ihtiyaçlarınıza özel uygulamalar geliştiriyoruz. Dünya çapında pek çok uluslararası marka tarafından tercih edilen altyapı sağlayıcılarıyla müşterilerimizin web ve mobil varlıklarını geleceğin teknolojileriyle buluşturuyoruz.

Kullandığımız araçlar ve partnerlerimiz:

Kentico: .NET CMS endüstrisindeki liderlerden Kentico, binlerce web sitesine hizmet veriyor. Dünyanın önde gelen şirketleri tarafından tercih edilen Kentico ile markanıza katma değer yaratabilirsiniz.

Adobe: Özellikle Photoshop ve Flash uygulamalarıyla ön plana çıkan Adobe, internet dünyasına yön veren önemli aktörlerden. Dünyanın en büyük grafik ve medya yazılımlarından bazılarını üreten şirket, markalara pek çok alanda katma değer sağlıyor. Web geliştirme süreçlerinde Adobe tarafından geliştirilen özelliklerden yararlanarak hedeflerinize daha hızlı ulaşabilirsiniz.

Sitecore: Sitecore Experience Platform ile tüm verilere, tümleşik araçlara ve otomasyon özelliklerine kolayca erişebilir; bu sayede hedef kitlenizle olan iletişiminizi daha sağlıklı şekilde sürdürebilirsiniz. Tüm bunların yanı sıra Sitecore, sadık müşteri profili oluşturmak için de dünya genelinde tercih edilen etkili araçlardan.

Magnolia: Dünyanın lider deneyim yazılımı şirketleri arasında yer alan Magnolia, web geliştirme sürecinde markalara büyük avantaj sağlıyor. Sistem sayesinde daha iyi müşteri deneyimleri oluşturabilir, rekabet gücünüzü artırabilirsiniz. New York Times, Generali, Avis ve Tesco gibi dünya devleri tarafından kullanılan Magnolia; kesintisiz iş akışı sunarak, markalara esneklik kazandırıyor.

Progress: Stratejik iş yönetimi uygulamaları sağlayan Progress ile hedeflerinizi daha kısa sürede ve etkili biçimde hayata geçirebilirsiniz. Üretim, dağıtım, finans, zincir mağaza, sağlık başta olmak üzere pek çok sektörde çözüm üreten şirket, modern ve etkileyici deneyimler kazandırıyor. Uygulama altyapısı yazılımı alanında dünya liderlerinden olan Progress sayesinde markanızın web geliştirme ihtiyaçlarına yenilikçi bir anlayışla çözüm üretebilirsiniz.
 

Web Geliştirme Hizmetleri İçin Teklif Alın

Web geliştirme alanında markanıza özel çözümler üreten Ingage’de, uzman kadromuz ve bilimsel yaklaşımımız ile rekabet gücünüzü artırıyoruz. Başarı grafiğinizi yükseltmek ve web geliştirme hizmeti almak için ekibimizle tanışabilirsiniz. Detaylı bilgi almak için iletişim sayfamızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Teklif Al

Teklif almak için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz