İnternet kullanımının arttığı, her an çevrim içi olabilen müşterilerin olduğu günümüzde dijital pazarlama alanında ihtiyaç duyduğunuz yaratıcı proje fikirlerinin öneminin farkındayız. Yarattığınız projeler ile müşterilerinize etkili çözümler sunarken, kullanıcı deneyimine değer katan proje fikirlerini geliştirmek öncelikli hedefimiz.

Yaratıcı Çözümler Nedir?

Markanın büyüyüp gelişebilmesi için yalnızca yaratıcı fikirler üreterek müşterilerine ulaşması artık yeterli değil. Yaratıcı fikirler ile birlikte, markalar için karşılaşabileceği sorunların öngörüldüğü, almak istediği hizmete yönelik bütün süreci kapsayan, daha uzun vadeli yaratıcı çözümlerin üretilmesinin markalarımız için daha gerekli olduğunu düşünüyor ve çalışmalarımızı sürdürülebilirlik üzerine kurguluyoruz.

Belirlediğiniz hedef ve amaçlar doğrultusunda dijital pazarlama çalışmaları yapmak isteyen markalarımız için en öncelikli çalışmanın açık ve doğru bir brief hazırlanması olduğuna inanıyoruz. Oluşturulan brief’in hedefe yönelik olması, amaçları ve marka kimliğini doğru yansıtması, proje çıktılarının başarısına doğrudan etki eder.

Ingage olarak markanız için gerekli yaratıcı çözümleri size sunarken, hazırladığınız brief doğrultusunda ürettiğimiz yaratıcı çözümlerin uygulama aşamasında da sizler için en uygun yol haritasını çizmeyi amaçlıyoruz. Yürüttüğümüz tüm süreçlerde doğru adımlar atmanıza yardımcı oluyor ve optimum fiyat performans dengesine ulaşmanızı sağlıyoruz. Sözleşme süreçlerini en doğru şekilde yöneterek çalışmaların sorunsuz teslim edilmesini önceliklerimiz arasında tutuyoruz.
 

Kreatif Çözümlerde Nelere Dikkat Edilmeli?

Geleneksel platformların yerine daha verimli ve ölçülebilir platformlar kullanmanıza olanak tanıyarak, müşterilerinize mesajınızı iletirken en uygun platformları seçme sürecinde doğru kararı vermeniz için sizlere destek oluyoruz. İnternet sitesi, Facebook, Instagram, Youtube gibi sosyal medya platformları ile blog ve benzeri platformlarda hedef kitle analizi ile en doğru platformları seçmenize yardımcı oluyoruz. Gerekli gördüğümüz durumlarda birden çok platform ile çalışarak KPI’larınıza daha kolay ulaşmanızı sağlıyoruz.
 

Ingage Yaratıcı Çözümlerde Ne Sağlar?

Sunduğumuz yaratıcı çözümler ile ekibimizin düzenli olarak takip ettiği trendler doğrultusunda en güncel ve yaratıcı projelerin oluşturulması, hedefleriniz için en uygun yol haritasının çizilmesi ve doğru satın alım yöntemi ile uygun fiyat politikasının oluşturulmasını hedefliyoruz.

‘One stop shop’ yaklaşımıyla tüm dijital pazarlama hizmetlerini anahtar teslim olarak sunarken teknolojiyi tüm servislerimize entegre ederek yaratıcı projelerinizde sizlere stratejik danışmanlık sağlamayı amaçlıyoruz.
 

Yaratıcı Çözümler Hizmeti Özelinde Kullanılan Araçlar

Promena, Holi Kreatif Planlama Modülü ve Holi Ajans Yönetim Sistemi (Ajans Havuzu) gibi araçlarla en iyi yaratıcı çözümler hizmetini Ingage’de sizlere sunabiliyoruz.
 

Başarı Hikâyeleri

Ingage olarak yaratıcı çözümler konusunda sunduğumuz hizmetler ile kendi alanımızda birçok başarı yakaladık ve ödüller aldık. Bu ödüllerden bazıları:
 
  • Rahmi M. Koç Müzesi Web Sitesi Altın Örümcek Birincilik ve Halkın Favorisi Ödülü,
  • TİEM (Türk ve İslam Eserleri Müzesi) Web Sitesi Altın Örümcek Birincilik Ödülü,
  • Tofaş Web Sitesi Altın Örümcek Birincilik Ödülü.
Diğer ödüllerimizi ödüller kısmında inceleyebilirsiniz.
 

Kreatif Çözüm Hizmetleri İçin Teklif Alın

Dijital medya ve pazarlama alanında hizmetler sunan Ingage; geçmişteki başarıları, uzman kadrosu ve bilimsel yaklaşım prensibiyle hareket ederek başarı odaklı çalışmaktadır. Deneyimli ekibimiz sayesinde markanızı rakiplerinden ayrıştıracak yaratıcı çözümler konusunda danışmanlık almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Teklif Al

Teklif almak için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz