Tüm medya kanallarının dijitalleştiği günümüzde; müşterilerimizin amaç ve hedefleri doğrultusunda, dijitali odağına alan entegre projeler üretiyoruz. Projenin oluşturulmasından hayata geçirilmesine, yönetiminden raporlamasına kadar tüm süreçleri planlayıp müşterilerimiz için tek temas noktası olarak süreçlerin hızlı ve pürüzsüz akmasını sağlıyoruz.

Entegre Medya Projesi Nedir?

Yükselen teknoloji ve trendlerin çevresinde geliştirdiğimiz çığır açan işlerin içgörüden beslenmesine önem veriyoruz. Salt dijital temas noktalarını değerlendirmek yerine; bütünleşik bakış açısıyla, projenin yayılımında katkı sağlayacak tüm kanalları bir araya getiren bir paket hazırlıyoruz. Gerek müşterilerimizin belirli bir brief’i doğrultusunda, gerekse herhangi bir brief olmadan marka stratejisiyle uyumlu proaktif öneriler geliştirip bunları projelendiriyor ve projenin tüm ayakları için ilgili ajans, teknoloji firması, yayıncı vb iş birliklerini ve gerekli entegrasyonları tamamlıyoruz. Müşterilerimize sunduğumuz projelerin tüm süreç takibini üstleniyor ve ana iletişim kanalı oluyoruz.
 

Entegre Medya Projeleri Ne Sağlar?

Sunduğumuz yaratıcı çözümler ile ekibimizin düzenli olarak takip ettiği trendler doğrultusunda en güncel ve yaratıcı projelerin oluşturulması, hedefleriniz için en uygun yol haritasının çizilmesi ve doğru satın alım yöntemi ile uygun fiyat politikasının oluşturulmasını hedefliyoruz. Böylece müşterilerimize net bir iletişim sağlıyor ve yönetimi kolaylaştırılmış bir proje süreci sunuyoruz.

Tüm dijital pazarlama hizmetlerini anahtar teslim olarak sunarken teknolojiyi tüm servislerimize entegre ederek yaratıcı projelerinizde sizlere stratejik danışmanlık sağlamayı amaçlıyoruz. 
 

Entegre Medya Projeleri Hizmeti İçin Teklif Alın

Dijital medya ve pazarlama alanında hizmetler sunan Ingage; geçmişteki başarıları, uzman kadrosu ve bilimsel yaklaşım prensibiyle hareket ederek başarı odaklı çalışmaktadır. Deneyimli ekibimiz sayesinde markanızı rakiplerinden ayrıştıracak Anahtar Teslim Projeler konusunda danışmanlık almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Teklif Al

Teklif almak için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz